Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lakeisha Johannah Dale

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 13, 2012 3:38 pm



    Hope Hawthorne
    Dystrykt VI
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Wiek: 18 lat
    Funkcja: Trybut
    Status: obojętna
    Sojusz: nie
    „Znajomych można podzielić na trzy zasadnicze typy: negatywnych, pozytywnych i obojętnych. Ta dziewczyna… jakkolwiek by się nie nazywała wpisuje się w grono trzeciej z wymienionych przeze mnie grup i choć chorobliwie próbuję dodać jej własny podtyp – zabijcie mnie – nie mogę. Jak określić kogoś kto rozmywa się w tle innych charakterystycznych jednostek? Nie wiem, a może będąc bliżej prawdy, nie interesuje mnie to. To o czym chciałabym pamiętać to jedyna słuszna zasada: Nie lekceważyć wroga. Kto wie czy może czasem nie będzie miał niefarta wbić Ci przypadkiem nóż w plecy?”





    Aithinne Whittener
    Dystrykt IV
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Wiek: 16 lat
    Funkcja: Trybut
    Status: lubiana
    Sojusz: tak
    „Są różne rodzaje kłopotliwości, ale każdy z nich rodzi się w zarodku potocznie zwanym po prostu pospólstwem. Zalążek rozmów i niepowołane słowa skierowane do niepowołanego ucha przez niepowołanego głupca budzą całkowicie powołane do życia chore skutki. A wszystko to za sprawą czego? Masy, tej, która klepie dziobem gdzie nie trzeba. Nic więc dziwnego, że czuję sympatię do wszystkiego co ciche, spokojne, stonowane i całkiem wygodne. Po prostu niefrasobliwe. Nieme? Jak Aithinne, dziewczyna ochrzczona mianem jedynego, dobrego materiału do konwersacji.”





    Kherington Weelmark
    Dystrykt XI
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Wiek: 16 lat
    Funkcja: Trybut
    Status: irytująca
    Sojusz: jeszcze nie
    „W życiu znajdzie się wiele rzeczy, które idą mi na ambicje, ale nic nie działa mi tak skutecznie na wzrost pokładów mojej frustracji (której mam w arsenale i tak spory zapas), jak jednostka wyrażająca tendencje do zachowań bliskich moim. Równie stonowanym, równie przemyślanym, równie perfekcyjnym, ale nie dość wiernym. Ale czy tak naprawdę jest coś jeszcze co mogłabym zarzucić Kherington Weelmark? Może trochę cukierkowa uroda, głowa wzniesiona wyżej niż na to szyja pozwala, włosy perfumowane kiczowatym szajsem dla sfer wyższych, a prócz tego? No, jeśli by odjąć te pokazowe ozdobniki i trochę nazbyt pewną siebie osobistość – zawsze zostanie jakiś procent znośności.”





    Kayleigh Wintcraft
    Dystrykt I
    [You must be registered and logged in to see this image.]
    Wiek: 18 lat
    Funkcja: Trybut
    Status: nielubiany
    Sojusz: tak
    „Wroga można zdefiniować w różnoraki sposób. Kto mi zabroni przypisać mu wcale nie zacną, ale rozpoznawalną nazwę: Kayleigh? Krótkie to, wymowne, dobitne, przekonujące. Bo nikt tak jak Wintcraft nie wpisuje się w definicję przeciwnika i agresora. Chłopak z zasady nie miał szans na zasilenie grona moich zaufanych znajomych. Trochę mniej pewności siebie, więcej wyczucia czy taktu, zdecydowanie DUŻO mniej rzucania się w centrum uwagi, a dałby mi okazję zastanowić się czy go lubię. Na razie zdecydowanie NIE czuję do niego żadnej sympatii, co tylko respekt i przezorność wobec jego osoby jako współzawodnika. Wolę go mieć po swojej stronie niż przeciw sobie. Na razie… nie prorokuję nam długiej zabawy w sojuszników.”


Ostatnio zmieniony przez Lakeisha dnia Pią Maj 18, 2012 1:42 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 13, 2012 4:23 pm

Hmm... przeczytałam kartę, jest cholernie ciekawa ale niestety nie mam pojęcia jaka relacja mogłaby łączyć dziewczyny. Sojusz? Wręcz przeciwnie? Jakieś pierwsze wrażenie? ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 13, 2012 6:00 pm

Zaraz poczytam Twoją kartę i coś spróbuję zaproponować, ok?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 13, 2012 6:20 pm

Ok, kartę przeczytałam i stwierdzam, ze Lakeisha raczej by skrycie gardziła dziewczyną, albo byłoby jej po prostu żal Hope. Współczułaby jej braku pewności siebie, a Dale'ówna jako osoba zdecydowana, a jednocześnie będąca wzorcowym obserwatorem, szybko mogłaby to odczytać z panny Hawthorne. Mimo, że dziewczyna skutecznie to ukrywa. Jak ja to widzę? Otóż... Lakeisha nie ma o dziewczynie żadnego zdania, ale nie stara się jej też zaszufladkować. Woli nie lekceważyć wroga, nieważne jaki niepozorny by się wydawał, dlatego trzyma dziewczynę na oku. Wyobrażam to sobie tak, że Lake podeszłaby do Hope w Ośrodku i od tak sobie życzyłaby jej powodzenia, bez uzasadnienia, bez jakiś dodatkowych ozdobników czy innych słów, jakichkolwiek wypowiedzi. I z początku na tym ich znajomość by się skończyła, a co byłoby potem... los pokaże. Na razie mogę zaproponować obojętne.

Taka wersja ich znajomości Ci odpowiada? ;]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 13, 2012 6:23 pm

odpowiada (;
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 13, 2012 6:23 pm

No to wpisuję. Wink
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyCzw Maj 17, 2012 8:42 pm

Wpisałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyCzw Maj 17, 2012 8:54 pm

Ok, już zaglądam Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptySob Maj 19, 2012 8:31 pm

No cóż, biorąc pod uwagę, że Kayleigh zawarł z Tobą sojusz wypadałoby jakieś relacje nawiązać co Ty na to? Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 20, 2012 8:06 pm

Jasne, nie ma problemu. Leanne i Kay się lubią czy nie lubią? Zasadnicza kwestia...?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 20, 2012 8:26 pm

W bliżej nieokreślonej przyszłości będą swoimi ukochanymi Razz Więc między nimi dobrze się układa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyNie Maj 20, 2012 10:05 pm

No to nie ma szans... Lake i Leanne się muszą nie lubić xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale EmptyPon Maj 21, 2012 8:03 pm

Okej Smile Można to jakoś powiązać z relacjami Kay'a. A negatyw mi pasuje, z resztą trudno o jakieś pozytywy na Arenie i ogólnie na Igrzyskach Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lakeisha Johannah Dale Empty
PisanieTemat: Re: Lakeisha Johannah Dale   Lakeisha Johannah Dale Empty

Powrót do góry Go down
 
Lakeisha Johannah Dale
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lakeisha Johannah Dale
» Lakeisha Dale

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: