Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kayleigh Wintcraft

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft EmptySro Kwi 25, 2012 3:36 pm

Tak patrzę i zastanawiam się - skończona? : )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft EmptySro Kwi 25, 2012 5:08 pm

a coś powinnam dodać jeszcze? bo jest ryzyko, że w szale pracy, nerwach i ogólnie o czymś zapomniałam. ; ) ale z mojej strony raczej to wszystko.
Powrót do góry Go down
Kosogłos
Admin
Kosogłos


Liczba postów : 197
Join date : 15/04/2012

Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft EmptySro Kwi 25, 2012 5:23 pm

1. Niewymiarowy avatar, kotku. Powinien 160x220 pikseli.

2.
Cytat :
jest to wynik nieudanego eksperymentu na drugim roku. Był przekonany, że uda mu się zmienić kolor i brwi i włosów – skończyło się tak, jak się skończyło i w tej chwili za nic w świecie nie jest w stanie odwrócić tego procesu – cholera wie, czemu…
Na drugim roku? Eksperymenty zmieniające kolor włosów i brwi? Nie te realia, tak myślę. A jeżeli już - takie rzeczy tylko w Kapitolu, Dystrykty aż tak bogate nie były, nawet jeżeli to Jedynka.

3.
Cytat :
Raczej nie gestykuluje, ale jeśli już mu się to przytrafi to robi to w taki sposób, że lepiej wtedy nie być w zasięgu jego rąk.
Przecinek. Raczej nie gestykuluje, ale jeśli już mu się to przytrafi, to robi to w taki sposób, że lepiej wtedy nie być w zasięgu jego rąk.

4.
Cytat :
W dodatku potrafi zakradać się jak mało kto – jeśli chce jest bezszelestny i niewidzialny.
Niewidzialny? Peleryna czy czapka niewidka?
Jeśli chce, potrafi być bezszelestny i niemal niewidzialny.

5.
Cytat :
Niby nie zaobserwował jeszcze aby jakaś kobieta zemdlała na widok jego nagiego torsu
Niby nie zaobserwował, aby jakaś kobieta zemdlała na [...]

6.
Cytat :
Jeśli to prawda to on ma tak już zarezerwowany całkiem spory apartament na całą wieczność
Jeśli to prawda, to on ma i tak już zarezerwowany [...]

7.
Cytat :
W tej chwili pali otwarcie;
Średnik na końcu zamień na kropkę, bo, z tego, co widzę, to już koniec ciekawostek.

8. WIEK! Najstarsi trybuci mogą mieć 18 lat, dziewiętnastolatkowie nie biorą już w losowaniu dożynkowym, a, co za tym idzie, nie mogą zgłaszać się na ochotników do udziału w Igrzyskach.

Nie chce mi się wymieniać pozostałych przecinków, jeszcze parę rzuciło mi się w oczy, ale... Nevermind. Popraw to, co wymieniłam, i będzie akcept, a ja ewentualnie dopiszę pozostałe przecinki, gdy tylko znajdę dłuższa chwilę.

Ach, i jeszcze jedno: bardzo podoba mi się karta Kay'a, teoretycznie powinnam go nie lubić, bo drażnią mnie faceci (prawie tak samo, jak dziewczyny), którzy wykorzystują innych, ale ciekawie go opisałaś, za to masz u mnie dużego plusa. : )

Dobra, wiem, rozpisałam się, ale miałam ochotę wreszcie wytknąć komuś jakiekolwiek błędy, nawet jeżeli są one tak drobne jak te w twojej KP. : D
Powrót do góry Go down
https://mockingjay.forumpl.net
Go??
Gość




Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft EmptySro Kwi 25, 2012 5:40 pm

jak mówię - bałagan w głowie. zostanie to poprawione do jutra.
(część karty brana była z innego forum stąd ta zmiana koloru włosów ;p)
Powrót do góry Go down
Kosogłos
Admin
Kosogłos


Liczba postów : 197
Join date : 15/04/2012

Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft EmptySro Kwi 25, 2012 6:05 pm

Pewnie, nie ma problemu.
(Tak myślałam właśnie. : D )
Powrót do góry Go down
https://mockingjay.forumpl.net
Go??
Gość




Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft EmptySro Kwi 25, 2012 10:50 pm

no to poprawione. ; ) dziękuję za wytknięcie błędów i przepraszam za kłopot. : D
Powrót do góry Go down
Kosogłos
Admin
Kosogłos


Liczba postów : 197
Join date : 15/04/2012

Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft EmptyCzw Kwi 26, 2012 4:55 am

Nic nie szkodzi.
AKCEPT!
Powrót do góry Go down
https://mockingjay.forumpl.net
Sponsored content





Kayleigh Wintcraft Empty
PisanieTemat: Re: Kayleigh Wintcraft   Kayleigh Wintcraft Empty

Powrót do góry Go down
 
Kayleigh Wintcraft
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kayleigh

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
rekrutacja
 :: Mężczyźni
-
Skocz do: