Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ulubiona postać

Go down 
AutorWiadomość
Kosogłos
Admin
Kosogłos


Liczba postów : 197
Join date : 15/04/2012

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Ulubiona postać   Ulubiona postać EmptySob Kwi 21, 2012 5:54 pm

Jaka jest Wasza ulubiona postać z serii i dlaczego? Kogo nie znosicie? Podzielcie się przemyśleniami!
Powrót do góry Go down
https://mockingjay.forumpl.net
Go??
Gość




Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać EmptySob Maj 12, 2012 11:44 am

No to ja zacznę:

Moją ulubioną postacią jest oczywiście Rue <3 Jest taka mała, a taka odważna. Nie lubię Cato i chyba wszyscy wiedzą dlaczego Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać EmptySob Maj 12, 2012 11:50 am

Ja chyba najbardziej pokochałam Cinnę i Finnicka. O obojgu mogę się stronami rozpisywać, ale tu sobie chyba oszczędzę. Very Happy Spodobał mi się także motyw Zawodowców, baardzo mnie zaciekawili, szczególnie panie: Glimmer i Clove. Wszyscy zostali genialnie odegrani w filmie Smile Lubię też Haymitcha, za.. bycie Haymitchem. Genialny człowiek, skryty pod maską alkoholu i obojętności. Nie trawię za to wszelkich prezydentów, w tym Snowa i Coin. Po prostu... nie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać EmptySob Maj 12, 2012 1:50 pm

Ukochani to Gale, Haymitch i Cinna <3
Za to bardzo nie lubię Peety... za to że był taki przesłodzony i wyidealizowany. Zyskał ciut w pewnym momencie "Kosogłosa", a później znowu stracił. Biedny Gale ';c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać EmptySob Maj 12, 2012 2:02 pm

Rzeczywiście też Cinnę uwielbiam, jest taki... normalny (?)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Empty

Powrót do góry Go down
 
Ulubiona postać
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: Hyde Park :: Pogawędki :: Seria "Igrzyska Śmierci"-
Skocz do: