Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ogłoszenia Administratora

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kosogłos
Admin
Kosogłos


Liczba postów : 197
Join date : 15/04/2012

Ogłoszenia Administratora Empty
PisanieTemat: Ogłoszenia Administratora   Ogłoszenia Administratora EmptySro Kwi 18, 2012 8:24 am

W tym temacie będą na bieżąco pojawiać się ogłoszenia dotyczące fabuły (i nie tylko).
Powrót do góry Go down
https://mockingjay.forumpl.net
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Ogłoszenia Administratora Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Administratora   Ogłoszenia Administratora EmptyPią Maj 04, 2012 8:39 am

Kotenieńki!

Sprawa jest taka: jutro rano moi rodzice wyjeżdżają na wycieczkę jubileuszową, daleko za granicę (takie tam, do Rzymu). A skoro oni wyjeżdżają, to ja nie mam z kim zostać w domu. I co w związku z tym? Dzisiaj, tj. 4 maja, po południu, wywożą mnie do babci. Do babci, gdzie nie ma dostępu do internetu. Może uda mi się wpaść do kuzynki i zajrzeć do was na forum, ale niczego nie obiecuję. Wracam do domu 12 maja po południu, także tego samego dnia, wieczorem, zaakceptuję wszystkie wasze karty i tak dalej!
Mam tylko nadzieję, że na czas mojej nieobecności nie pouciekacie mi, że forum nie umrze śmiercią naturalną. Dlatego zapraszam do pisania, na razie w Expressie Panem, a po moim powrocie zrobimy jakoś Dożynki w dystryktach i wybory trybutów (wiadomo, że będą nimi ci, którzy się zgłosili, ale jedna z użytkowniczek wyraziła nadzieję, że dożynki się odbędą - będzie ciekawiej. Podzielam jej opinię). Ach, jeżeli chcecie, to i możecie sobie w dystryktach pisać, pamiętajcie jednak, że jeżeli ktoś pochodził z Czwórki, to nie pojawił się nagle w Jedynce i na odwrót. Zachowajmy realia książki, kochani! : )
Także pozdrawiam was, życzę miłego tygodnia i miłej gry na forum (a jak nie będziecie grać to ręce i nogi z miejsca, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę powyrywam!) i do napisania! :*
Wasza
Aithinne
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Ogłoszenia Administratora Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Administratora   Ogłoszenia Administratora EmptySob Maj 12, 2012 8:49 pm

Sweathearts!

Wróciłam, jestem cała, zdrowa (no dobra, nie bardzo zdrowa, za długo żyłam bez internetu i czuję się jak wygłodniały zwierz) i z zapałem do pracy. Potrzebuję kogoś, kto chciałby pomóc mi w tworzeniu areny, kogoś, kto ma talent plastyczny (tak, chodzi o rysowanie w Paint'cie xD), kogoś, kto ma pomysł, jakby ta arena wyglądała, kogoś, kto znalazłby może gdzieś obrazek areny. Cokolwiek. Będę wdzięczna za wszelką pomoc, a jeżeli macie jeszcze jakieś inne propozycje - śmiało, piszcie.
Aithinne
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Ogłoszenia Administratora Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Administratora   Ogłoszenia Administratora EmptyPon Maj 14, 2012 5:43 pm

Na forum obowiązuje od dzisiaj nowy wzór karty postaci stworzony specjalnie dla nas przez zolę z czART. Odblokuję wasze KP, abyście mogli przeredagować je zgodnie ze wzorem. Jeżeli ktoś ma problemy z utworzeniem karty - proszę napisać do mnie wiadomość, a pomogę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ogłoszenia Administratora Empty
PisanieTemat: Re: Ogłoszenia Administratora   Ogłoszenia Administratora Empty

Powrót do góry Go down
 
Ogłoszenia Administratora
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze ::  :: 
technicznie
 :: Ogłoszenia
-
Skocz do: