Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Breathe in the air.

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 9:00 am

Jeśli ktoś chętny na jakiekolwiek powiązania z Melrose, dawać pomysły pod spodem. Coś poczarujemy.
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 2:26 pm

Takie tam, wiesz, że coś chcę, możesz nam coś wyczarować, jak załatwisz nowy szablonik. <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 6:53 pm

Myślę, myślę, myślę i to bardzo intensywnie i nic... Chyba potrzebuję wrogów, ale pewien nie jestem ;3
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 7:11 pm

Nie możecie mieć wrogów! Aitha i Kheri mają pozytyw. Aitha i Mel również będą miały pozytyw (prawda, Carly? <3). W takim razie Kheri i Mel muszą mieć pozytyw, inaczej któraś nie będzie mogła być w sojuszu z A. xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 7:55 pm

Tak, Aithie i Mellie (znowu mnie na idiotyczne zdrobnienia wzięło, taaak) będą mieć pozytyw, więc skoro Kheriś kumpluje się z Aithie... to Mel też będzie musiała chyba ścierpieć xD Zawsze możesz zrobić inną postać, z którą Melrose będzie drzeć koty, o xd

Adulka, rzuć jakimś pomysłem, ty zawsze masz ich mnóstwo. Zainspiruj mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 8:21 pm

O ile dobrze pamiętam, Aith, to chyba mieliśmy mieć siostrzany sojusz z Leanne (? nie jestem pewny imienia) , czy cos... A może Kher i Mell nie będą za soba przepadac, ale przez A. będą musiały współpracować?
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 8:27 pm

Z Lakeishą, mieliśmy mieć, racja. Ale jakby czwartą dziewczynę dorzucić to wiesz, tak feministycznie, a potem i tak by musiały się pozabijać i Kapitol byłby zadowolony (ale mi się to skojarzyło z takim wierszykiem o matematyce i Hitlerze Trzeciej Rzeszy... xD O, o tym mówiłam: [You must be registered and logged in to see this link.] ).

Carly, nie mam pomysłów. Dołącz do mnie w pociągu do Kapitolu, rozegramy to jakoś z naciskiem na pozytywne rilejszyn, co, sisi? <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyPon Cze 04, 2012 9:08 pm

Moge sie dopiac do waszego pociągu?
:3
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 5:01 am

Jak Mel nie mac nic przeciwko, to pewnie, że możesz. xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 11:51 am

Możesz się dopisać, a pomysł, żeby Mel i Kher za sobą zbytnio nie przepadały, ale trzymałaby je przy sobie (przymusowo ^^) Aith bardzo mi się podoba. Będzie ciekawiej xd

To, Addie, rozumiem, że mam najpierw opisać dożynki w swoim dystrykcie, pożegnania w Pałacu, a potem w pociągu z tobą i resztą?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 12:07 pm

Oooooo, to super :3

Jako admin pozwolę sobie odpowiedziec na pytanie: tak, najpierw dozynki, pożegnanie i do pociągu. Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 12:25 pm

Ach, no tak, bo ty też Admin Smile To biorę się do pisania, póki jeszcze zostały mi jakieś resztki weny...
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 3:15 pm

NIECH AITHA I MEL BĘDĄ ZAGIONIONYMI SIOSTRAMI. Kuzynkami, ewentualnie. Może coś takiego, że jak były małe, czego nie pamiętają (a o czym dowiedziały się dopiero teraz) jedna z rodzin (może być Aithy) udało się przenieść z siódemki do czwórki (nie wnikajmy jak, nie wnikajmy, czy to możliwe xD). I tuż przed wyjazdem Mel na Igrzyska rodzice powiedzieli jej w pałacu sprawiedliwości, że jej kuzynka, córka siostry (lub brata) jednego z rodziców Mel, jest trybutką czwórki. Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 3:46 pm

Hmm... No dobra... W sumie pomysł dość oryginalny, ciekawy. Tylko trzeba to jakoś rozsądnie rozegrać. Mam nawet pewien pomysł, tylko nie wiem, jaką ty masz wizję matki Aithy. Bo mój pomysł jest mniej więcej taki, że ona strasznie chciała się wyrwać z Siódemki, ale nie było zbytnio jak, więc wpadła na pomysł, że skoro zdarza się, że Strażnicy Pokoju zmieniają dystrykt, w którym pracują, wyjeżdżając z całą rodziną, to jest jej szansa... Akurat jeden miał być przenoszony, to się wokół niego zakręciła, on ją zabrał ze sobą... a potem ona go zostawiła, już w tej czwórce. Chyba, że masz inny pomysł, jakieś uzasadnienie. Bo moje jest dość - komiczne xD Ale cóż...
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 4:07 pm

Może być. Za wiele o matce Aithy w KP nie ma, tylko tyle że po raz siódmy jest w ciąży i może tego nie przeżyć, więc takie rozwiązanie mi nie przeszkadza. Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 7:05 pm

Jak masz inny pomysł, to dawaj. Zawsze można przyjąć, że mama Aithy była wtedy młoda, głupiutka, zachciało się jej przygód... Dopiero potem w Czwórce zmądrzała i się ustatkowała, i tak dalej, i tak dalej...

Postaram się jutro dopisać pożegnania i wyjście na pociąg, żebyśmy mogły już pisać, ale nie obiecuję na 100%, bo jutro mam się przenosić z wszystkimi rzeczami, więc może być na pojutrze Smile
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptyWto Cze 05, 2012 7:11 pm

Nie mam innego pomysłu, twój jest super. *.*

Nie spiesz się (ale pamiętaj, że w poniedziałek jadę na wycieczkę i przez tydzień nie będę odpisywać xd).
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. EmptySob Cze 09, 2012 9:08 am

Jak mogę pamiętać o czymś, o czym mi nawet nie wspomniałaś? xD Ale to się nawet dobrze składa, że jedziesz, bo ja do środy muszę się z mieszkania wynieść, więc będzie istne szaleństwo, żeby zdążyć ze wszystkim i komputer będzie sobie leżał samotnie... Smile

Może dzisiaj się wyrobię, jakoś ładnie opiszę Relacje, no i te pożegnania.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Breathe in the air. Empty
PisanieTemat: Re: Breathe in the air.   Breathe in the air. Empty

Powrót do góry Go down
 
Breathe in the air.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: