Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 hej, bi sztrong!

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




hej, bi sztrong!  Empty
PisanieTemat: hej, bi sztrong!    hej, bi sztrong!  EmptyPon Maj 14, 2012 8:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


    Trybuci:
      - Ona -
      - On -


    Mentorzy i cała reszta:
      -
      -
      -
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




hej, bi sztrong!  Empty
PisanieTemat: Re: hej, bi sztrong!    hej, bi sztrong!  EmptySob Maj 19, 2012 8:34 pm

To ja będę pierwsza i zgłoszę się na ochotnika do relacji. Biorąc pod uwagę, że Izzy jest trenerką II dystryktu można wykombinować coś ciekawego Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




hej, bi sztrong!  Empty
PisanieTemat: Re: hej, bi sztrong!    hej, bi sztrong!  EmptyNie Maj 20, 2012 9:02 am

Iz nie przywiązuje się nawet do swoich Trybutów więc myślę co by tu ją mogło łączyć z Trybutką z innego dystryktu... myślę, myślę i nie mogę wymyślić. Na pewno będzie miała u Iz plusa za bycie ochotniczką ale tak poza tym to nie mam pojęcia ;d

/nie chciało mi się przelogowywać, sorry ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




hej, bi sztrong!  Empty
PisanieTemat: Re: hej, bi sztrong!    hej, bi sztrong!  EmptyNie Maj 20, 2012 1:10 pm

No więc mogłabym zaproponować relacje neutralne. Zdarzy im się porozmawiać i wymienić poglądy na temat innych trybutów ale nic po za tym. Takie zupełnie neutralne nastawienie? Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




hej, bi sztrong!  Empty
PisanieTemat: Re: hej, bi sztrong!    hej, bi sztrong!  EmptyNie Maj 20, 2012 1:45 pm

okok ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





hej, bi sztrong!  Empty
PisanieTemat: Re: hej, bi sztrong!    hej, bi sztrong!  Empty

Powrót do góry Go down
 
hej, bi sztrong!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: