Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptySob Maj 12, 2012 11:11 pm

Oto i moja drużyna Actimela:

POZYTYWY
    Hope- Kheri nie wie nic o tej dziewczynie. Wszystko co w niej widzi to słaba konkurencja.


NEGATYWY
    xxxx
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyNie Maj 13, 2012 3:46 pm

Hej, czytam sobie Twoją kartę postaci i stwierdzam, że dziewczyny wbrew pozorom sobie do siebie całkiem podobne. nie wróżę im jednak niczego dobrego we wzajemnych relacjach. Nie wiem jak ty uważasz, ale moim zdaniem aż tak podobne w swoich działaniach osoby mogą sobie wchodzić na ambicje. Zwłaszcza, że Lakeisha, raczej bierna w swoich czynach, nie przepada za pokazówką, jaką w jej oczach jest całe ukształtowanie charakteru Kherington. Btw... Dale'ówna może głośno o tym nie mówi, ale nie znosi bogatych - z uwagi na sam ten fakt, jakiekolwiek pozytywne relacje nie wchodzą w grę. Chyba, że... spotkałyby się na arenie. Tam ich interakcje mogłyby ulec zmianie w zależności od sytuacji - albo tendencja spadkowa, albo wzrostowa. Wrogowie - Sojusznicy, w zależności od okoliczności. Na razie jednak proponuję coś neutralnego, przechylającego się jednak na szalę negatywu. Co o tym myślisz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyNie Maj 13, 2012 4:58 pm

Zgadzam się w całej rozciągłości : )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyNie Maj 13, 2012 6:00 pm

Nie wiem czy czytałaś relacje Aithinne, te najbardziej aktualne, ale przyszłościowo planujemy jakiś sojusz między naszą trójką - Ty, ja i Aith. Piszesz się na to? Rzecz jasna z początku nasze postacie chyba musiałby sobie zaskarbić w sobie za pośrednictwem Aithinne odrobinę zaufania do siebie nawzajem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyNie Maj 13, 2012 7:55 pm

Znów się zgadzam : )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyNie Maj 13, 2012 7:58 pm

W sumie już nawet Cię do relacji (jednak) wpisałam. ;]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyNie Maj 13, 2012 8:53 pm

Jak wejde na kompa to też dopisze Smile
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyCzw Maj 17, 2012 8:43 pm

Wpisałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptySob Maj 19, 2012 8:43 pm

Coś ciekawego dla Leanne? Jestem otwarta na wszelkie propozycje Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptySob Maj 19, 2012 9:19 pm

Hmmm... Myślę, ze samo słowo 'ochotnik' odpycha K. z racji, że w Igrzyskach zginął jej brat... I myślę, ze Leanne będzie ją przerazac, może nawet z wzajemnością (K. ma masę b. wpływowych kapitolinskich znajomych. Chodzi mi głównie o to, ze Kheri może jej nawet nimi grozić). Będą sie zarly, atakowaly, ale obie sie nie docenia. Ale z racji, ze moj mozg rozpadł sie z powodu nadmiaru wkuwania polisacharydow, to może to nie byc dobry pomysl.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you EmptyNie Maj 20, 2012 8:40 pm

Jak dla mnie pomysł jest bardzo dobry. Jedynie zmniejszyła bym to przerażenie u Leanne na punkcie Kheri, ponieważ Len jest raczej osobą odważną choćby ze względu na własną kandydaturę do Igrzysk. Za wszelką cenę mogą chcieć wzajemnie się wyeliminować ale nie będą się rzucały z "motyką na słońce". Do każdego starcia mogą się szczególnie przygotowywać i nieraz kończyłoby się to dużymi i groźnymi obrażeniami. Teraz jedynie pozostaje kwestia tego czy się nienawidzą i są wrogami czy jak? Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty
PisanieTemat: Re: fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you   fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you Empty

Powrót do góry Go down
 
fuck you, fuck you, fuck you, you're cool, fuck you
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: