Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Hit me with your best shot!

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptySob Maj 12, 2012 7:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

    Kherington Weelmark, 16 lat
      Trybutka z Dystryktu 11. Kolejny cholerny zawodowiec... to już nudne. Zresztą nawet nie zdawałam sobie sprawy, że w Dystrykcie 11 szkoli się zawodowców. Eh... nie mam pojęcia co o niej myśleć. Relację nazwałabym "skomplikowaną", a ja jestem pewnie dla niej tylko łatwym celem. Oj myśli się... myli.


    Nick Hayes, 19 lat
      Mój mentor... Był nim również w zeszłym roku i nie zrobił kompletnie nic, żeby go uratować. Nic! Szczerze go za to nienawidzę. Nie wykazuje żadnego zainteresowania, żadnego zaangażowania. Chociażby odrobiny. Jak mam wygrać gdy nie mam oparcia nawet w osobie, która powinna je dawać? Jest moją jedyną szansą... a jakoś kiepsko to widzę.


    Lakeisha Dale, 17 lat.
      Trybutka z drugiego Dystryktu. Widzę jak mi się przygląda... widzę, że obserwuje. Ale jednocześnie mam wrażenie, że mnie lekceważy. I to może być błąd. Bo może i nie mam szans na wygraną ale na pewno nie zamierzam się łatwo poddawać.




Ostatnio zmieniony przez Hope dnia Nie Maj 13, 2012 8:17 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptySob Maj 12, 2012 10:42 pm

Właśnie skończyłem czytać twoją kartę i sie zastanawiam... Co by tu zrobić? Zauważam kilka podobieństw, min.: śmierć bliskiej osoby w igrzyskach, zamknięcie sie w sobie, chęć dążenia do celu za wszelką cenę. Za to Kheri lubi Kapitol, więc nie wiem co z tym fantem zrobić...

Jakieś propozycje?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 13, 2012 8:34 am

To wszystko zależy jak bardzo Kheri będzie się obnosić z tym, że jest wielką fanką Kapitolu i się bezwstydnie pławi w luksusie gdy reszta dystryktu przymiera z głodu. Bo to jest główny powód, żeby Hope najzwyczajniej w świecie nią gardziła i miała ją za "zadufaną pannę z dobrego domu". Ewentualnie coś mogłoby się wydarzyć (już nawet w ośrodku szkoleniowym), że zmieniłaby o niej zdanie. Tylko co?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 13, 2012 9:36 am

Kheri raczej ukrywa to, że lubi Kapitol. bo wie, że nie przyspozy jej to sojuszników. Z reszta traci bezgraniczna miłość do władz po tym jak zostaje wylosowany jej brat. Hope może uznac ją za zimnego zawodowca, ale przecież K. chce tylko uczcić pamięć brata i nie rozczarowac ojca. W dodatku obie wychowaly sie w zupełnie różnych warunkach. Tak sobie mysle, że coś mogloby sie wydarzyc na prezentacji u Cesara Flickermana. Coś w rodzaju, ze Kherington usłyszy historie jej chłopaka.

Zrozumialas coś z tego bełkotu Razz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 13, 2012 9:56 am

Zrozumiałam ;d
Nie planowałam, że H. będzie opowiadać swoją historię na prawo i lewo ale faktycznie może coś tam wyjdzie z tego w fabule ;d
Na chwilę obecną Hope może mieć ją właśnie za bezdusznego zawodowca, a Kheri Hope np za najsłabsze ogniwo.
Później się okaże, że obie mają podobny cel więc może jakoś się ze sobą spikną, o. ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 13, 2012 10:31 am

OK, to wpisuję pozytyw z opisówką, bo nie wiem gdzie Cię wcisnąć Very Happy
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyWto Maj 15, 2012 4:26 pm

Czytałam kartę kilka razy, chciałabym jakiś negatyw, a żadnego nie potrafię wymyślić. Spróbujesz, proszę?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyWto Maj 15, 2012 6:15 pm

Chyba nie trzeba mieć szczególnego powodu żeby się nie lubić na arenie ;d
Bo prawdę powiedziawszy na chwilę obecną, czyli ledwie co wróciłam z uczelni, mój mózg nie współpracuje ;d może później. Albo zgodzę się na wszystko co wymyślisz ^^
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptySob Maj 19, 2012 8:41 pm

Z chęcią nawiązałabym jakieś ciekawe relacje, czy można liczyć na wsparcie w pomyśle? Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 20, 2012 8:59 am

ale miałoby być bardziej pozytywnie czy negatywnie? ;D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 20, 2012 8:35 pm

Mam dobre relacje z Twoim mentorem więc Leanne może łaskawiej spojrzeć na Hope. Jednakże nie będzie wyżej niż znajome z lekką przewagą na dobre znajome. Z reguły Leanne nie zawiera przyjaźni z trybutami, a szczególnie z biedniejszych dystryktów ze względu na swoje bezpieczeństwo w czasie Igrzysk. Ale jakiś tam pierwszy wyjątek może być. Zależy jeszcze czy będziesz nawiązywać relacje z Kayleigh'em bo Leanne jest z nim ściśle powiązana Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 20, 2012 8:43 pm

To wszystko się dopiero wydarzy więc nie musimy wszystkiego odgórnie ustalać ;d
Więc stawiałabym na znajome, dobre znajome. Na treningu mogą się poznać, pogadać, powalczyć i stwierdzić, że są godnymi siebie przeciwniczkami. Więc wiadomo, szacunek i te sprawy ^^ Nić sympatii. Jak na siebie wpadną na Arenie, mogą sobie ciut buzie poobijać ale bez większych szkód ;D albo i nie poobijają. Zobaczymy jak to wyjdzie. Sojuszu bym tu raczej nie widziała bo Hope twierdzi, że ochotnicy musieli już dawno postradać zmysły a z takimi się lepiej na dłuższą metę się nie zadawać ;d
A co do Kaya to nie mam zielonego pojęcia, nic nie ustalałam ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 20, 2012 8:47 pm

A więc przystaję na Twą propozycję i wpiszę do dobrych znajomych.
Szczerze mówiąc mam ich tyle co kot napłakał, więc nie będę wybrzydzać Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 20, 2012 8:53 pm

Naaah... w końcu ciężko na Arenie o pozytywne relacje ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  EmptyNie Maj 20, 2012 8:56 pm

W rzeczy samej. Dlatego biorę zanim się, któraś rozmyśli xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hit me with your best shot!  Empty
PisanieTemat: Re: Hit me with your best shot!    Hit me with your best shot!  Empty

Powrót do góry Go down
 
Hit me with your best shot!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: