Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 tacy tam.

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




tacy tam.  Empty
PisanieTemat: tacy tam.    tacy tam.  EmptyNie Maj 06, 2012 3:13 pm

lubię:
x
x
x


nie lubię:
x
x
x


obojętnie:
x
x
x


inne:
x Naerys
x
x

Jeśli ktoś by miał jakąś propozycję, to zapraszam :3


Ostatnio zmieniony przez Olivia dnia Pon Maj 07, 2012 2:43 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




tacy tam.  Empty
PisanieTemat: Re: tacy tam.    tacy tam.  EmptyNie Maj 06, 2012 4:25 pm

O! To ja mam pomysł (uwaga, będzie wywód):
Olivia zdecydowanie nie należy do najsilniejszych w zespole i Naerys natychmiast by to wyczuła, a co za tym idzie – zaczęła traktować jak posiłek. Z wyższością, pogardą i sporą dozą wrednego okrucieństwa np. podczas treningów. Jak na zawodowca przystało, starałaby się uprzykrzyć jej życie przy każdej, nadążającej się okazji. Dlaczego? Mogłaby jej skrycie zazdrościć tej dziewczęcej niewinności i jasności umysłu, które sama utraciła. I z jednej strony, powodowałby to większą zawziętość w dręczeniu jej na różne sposoby, jednak z drugiej, tej bardziej skrytej – nie życzyłaby by jej śmierci, nie chcąc, by zmarnowała tak wielki, w jej mniemaniu, dar. Wiedziałaby w niej siebie, wychowaną w innej czasoprzestrzeni i niezniszczoną przez wszelkie traumy i starałaby się ją uchronić przed podobnym zepsuciem, np. pomagając jej kiedyś na arenie, gdyby się spotkały.
Czyli w skrócie: „Oficjalnie cię nie lubię i zmienię twoje życie w piekło, ale jeśli ktoś tylko spróbowałby cię zabić: zadźgam go tępym scyzorykiem”, tak z punktu widzenia Naerys Very Happy

Ot, taka dziwna relacja, ale to ogólnie dziwny człowiek jest alien
Mam nadzieję, ze udało ci się coś zrozumieć z tej paplaniny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




tacy tam.  Empty
PisanieTemat: Re: tacy tam.    tacy tam.  EmptyPon Maj 07, 2012 2:01 pm

Jaka tam paplanina? Świetny pomysł! Hmm, może z perspektywy Olivii na treningach Naerys byłaby osobą, którą postrzegała jako silną i bezlitosną trybutkę, której należy się bać i do której na pewno nie pałała sympatią, ponieważ przypuszczała że jest ona nastawiona na wygraną za wszelką, wszelką cenę, z racji tego że N. była zawodowcem. Z drugiej strony, podziwiała jej siłę i umiejętności, których jej samej brakowało. Zazdrościła jej też śmiałości i odwagi, też swego rodzaju 'zaradności'.
Co Ty na to?
Kurczę, ciekawa relacja wyszła, tylko problem do której kategorii ew. wpisać ;PP
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




tacy tam.  Empty
PisanieTemat: Re: tacy tam.    tacy tam.  EmptyPon Maj 07, 2012 2:31 pm

Ok, jest pomysł. Smile Co do kategorii... Nie mam pojęcia. Coś w stylu "Innych" , albo "skomplikowanych", gdybyś miała...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




tacy tam.  Empty
PisanieTemat: Re: tacy tam.    tacy tam.  EmptyNie Maj 13, 2012 10:45 am

Wpadłem na pomysł, po chyba setnym przeczytaniu twojej karty Razz

Co powiesz na to, aby na Arenie, przez jakiś czas były na siebie skazane. Z racji, że Olivia jest dociekliwa, będzie irytować K., ale nie będą mogły się rozłączyć. Olivia może wypytywać Kheri czemu z nią nie rozmawia, co będzie wywoływało w niej napady złości, ale z czasem zaczną darzyć się wzajemnym szacunkiem. Może to się zacząć od tego, że jedna z wielu kapitolińskich znajomych Kheri powie jej o tym, że dziewczyna jest praktycznie niezdolna do walki i K. uratuje ją przed którymś z trybutów...

Taka luźna idea : )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




tacy tam.  Empty
PisanieTemat: Re: tacy tam.    tacy tam.  EmptyNie Maj 13, 2012 1:49 pm

Sądzę, że to ciekawy pomysł. Na treningach, żeby było ciekawiej, mogłyby za sobą nie przepadać z bliżej nieokreślonego powodu. Olivia zresztą nie 'lubiłaby jej' z tego samego uzasadnienia co większości innych trybutów - zdolności, których sama nie posiadała. Z innej strony intrygowałoby ją to, że tak niepozorna osoba rzeczywiście nieźle radzi sobie w walce. Na arenie, tak jak wspominałaś, przez pewien czas byłyby na siebie skazane.
Myślę, że to niezła koncepcja.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




tacy tam.  Empty
PisanieTemat: Re: tacy tam.    tacy tam.  EmptySob Maj 19, 2012 8:32 pm

No więc ja bym chciała jakąś relację sobie ustalić Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





tacy tam.  Empty
PisanieTemat: Re: tacy tam.    tacy tam.  Empty

Powrót do góry Go down
 
tacy tam.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: