Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 zmyśleni przyjaciele

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




zmyśleni przyjaciele Empty
PisanieTemat: zmyśleni przyjaciele   zmyśleni przyjaciele EmptyPią Maj 04, 2012 12:48 pm

Wzoru nie będzie, dla każdego chętnego wymyślę jakiś ciekawy opis! Rozumiem, że nie zawsze każdy opływa w pomysły, ale prosiłabym, by uwzględnić przynajmniej nacechowanie emocjonalne postaci. Dziękuje za uwagę i zapraszam do wpisów, o!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




zmyśleni przyjaciele Empty
PisanieTemat: Re: zmyśleni przyjaciele   zmyśleni przyjaciele EmptySob Maj 05, 2012 9:27 pm

To ja bym coś chciała. Najlepiej negatywnego ze względu na to, że Leanne jest z jedynki, a Beatrycze z dwunastki Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




zmyśleni przyjaciele Empty
PisanieTemat: Re: zmyśleni przyjaciele   zmyśleni przyjaciele EmptySob Maj 12, 2012 11:54 pm

Czytam obie twoją kartę i myślę, ze mam dobry pomysł:

Kherington rozpozna ją ze zdjęcia, które widziała w domu. Okaże sie, ze ojcowie B. i K. znali się z Kapitolu, ale pan Weelmark, wyjechał tuż po narodzeniu Kheri. Nie polubią się, bo K. jest zamknieta w sobie, a B. gadatliwa, ale w trakcie igrzysk wyklaruje sie sytuacja, ze jedna będzie miala cos niezbednego do zycia drugiej i vice-versa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





zmyśleni przyjaciele Empty
PisanieTemat: Re: zmyśleni przyjaciele   zmyśleni przyjaciele Empty

Powrót do góry Go down
 
zmyśleni przyjaciele
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: