Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 lights will guide you home

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




lights will guide you home Empty
PisanieTemat: lights will guide you home   lights will guide you home EmptySro Maj 02, 2012 7:18 pm

Sprzymierzeńcy







Wrogowie





Powrót do góry Go down
Go??
Gość




lights will guide you home Empty
PisanieTemat: Re: lights will guide you home   lights will guide you home EmptySro Maj 02, 2012 9:56 pm

wrogowie? tak sobie myślę, że Kay miałby go za mięczaka i wiecznie próbował zrobić wszystko, żeby uprzykrzyć mu życie. a podczas Igrzysk chciałby sprzątnąć go jako jednego z pierwszych. jego niechęć do natury odbierać będzie jako największą słabość i zrobi wszystko, żeby zniszczyć jego pewność siebie i wiarę we własne możliwości. w skrócie - Kay będzie największym i najboleśniejszym wrzodem na jego tyłku. podejrzewam, że wszystko mogłoby się zacząć od tego, że Kay na wstępie próbowałby zwerbować go do swojej drużyny ten jednak ze względu na swoją nieufność nie chciałby dzielić się z chłopakiem swoimi planami i wolałby trzymać się od niego z dala, co wzbudziłoby niechęć w Wintcraft'cie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




lights will guide you home Empty
PisanieTemat: Re: lights will guide you home   lights will guide you home EmptyNie Maj 13, 2012 1:53 pm

Co powiesz na taką dość pozytywną relację z racji tego samego dystryktu? Od czasu dożynek i podczas treningów mogliby się wzajemnie wspierać i pomagać. Phoenix byłby jedną z niewielu osób, które Olivia by polubiła, a przynajmniej zaakceptowała. Olivia planowałaby, że podczas areny zawrą jakiś sojusz, ale nie udałoby się to, bo pod Rogiem Obfitości by się rozdzielili.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




lights will guide you home Empty
PisanieTemat: Re: lights will guide you home   lights will guide you home EmptyNie Maj 13, 2012 4:02 pm

No to dalej Phis, co o sobie nawzajem myślą nasze postacie? Masz jakiś pomysł, czy zdajesz się na mój często mylący mnie instynkt?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




lights will guide you home Empty
PisanieTemat: Re: lights will guide you home   lights will guide you home EmptyWto Maj 15, 2012 5:18 pm

No to Naerys też by coś chciała. Wink Charaktery mają zupełnie różne i może z tego wyjść całkiem ciekawa relacja, w obie strony. Razz Tyle, że nie mam na nią konkretniejszego pomysłu, co twoim zdaniem by pasowało?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




lights will guide you home Empty
PisanieTemat: Re: lights will guide you home   lights will guide you home EmptySob Maj 19, 2012 8:39 pm

Z mojej strony przyłączyłabym się do Kayleigh'a. Jedyną różnicą byłoby to, że Leanne mogłaby chcieć dla zabawy uwieść Phix'a i wykorzystać jego nieuwagę na korzyść swoją i Kayleigh'a. Jeśli masz coś ciekawszego w planach z chęcią rozpatrzę Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lights will guide you home Empty
PisanieTemat: Re: lights will guide you home   lights will guide you home Empty

Powrót do góry Go down
 
lights will guide you home
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: