Assassini da Firenze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Assassini da Firenze


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Friends?

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Friends? Empty
PisanieTemat: Friends?   Friends? EmptySob Kwi 28, 2012 9:33 pm

    Pozytywne:

    Kayleigh - {ukochany} Z początku łączyła ich chęć przetrwania oraz wygrana. Fikcyjny romans, który miał zachęcić sponsorów nieoczekiwanie przyjął niebezpieczny obrót rzeczy. Chcąc nie chcąc, silnie się w sobie zadłużyli i wzajemnie bronią swoich czterech liter.
    Nick - {znajomi} Głównie rozmawiają i wymieniają się ciekawymi informacjami. Choć jest mentorem innych trybutów nie wyczuwa w nim zagrożenia. Niemniej cały czas trzyma się na baczności
    Hope - {dobre znajome} Na treningu mogą się poznać, pogadać, powalczyć i stwierdzić, że są godnymi siebie przeciwniczkami. Więc wiadomo, szacunek i te sprawy. Nić sympatii. Jak na siebie wpadną na Arenie, mogą sobie ciut buzie poobijać ale bez większych szkód.



    Neutralne:

    Izzie - {całkowity neutral} Czasami rozmawiają, powiedzą do siebie "cześć" czy coś w tym stylu. Po za tym nie łączą ich inne relacje. Jak widać, żadna z nich nie pali się do nawiązywania lepszych relacji. Może i dobrze.
    Imię - opis
    Imię - opis




    Negatywne:

    Aithinne - {wróg} Ze względu na słabości Aithy, które Leanne zauważyła w czasie treningów, uważa ją za robaka, którego należałoby zgnieść. Nie widzi w niej żadnego przeciwnika, a w czasie Igrzysk uwielbia droczyć się z niemową poprzez zastraszanie jej i zadawanie bolesnych ran. Choć nie widzi w niej zagrożenia nie ma najmniejszego zamiaru oddać jej zwycięstwa i najzwyczajniej w świecie pała do niej nieokreśloną nienawiścią.
    Naerys - {rywalki} Obie panie nie potrafią znieść swojego towarzystwa. Ilekroć się nie widzą zawsze rywalizują, i nie tylko o względy sponsorów. Po co zawracać sobie nimi głowę jeśli można rywalizować dla własnej satysfakcji? Jak długo będzie żyła Leanne, Naerys nie będzie miała różowego życia.
    Raffael -{wróg} Biorąc pod uwagę fakt, że Raff i Aith zawsze trzymają się razem primo: bo przyjaciele, dwa: że ten sam dystrykt Leanne może uwziąć się na ich parkę. Z Aithinne łączą ją wrogie relacje od samego początku, gdyby tak Raff za każdym razem bronił przyjaciółki i nie odpowiadał za zaczepki słowne Leanne, jej irytacja wzmagałaby nienawiść do nich obu. Ilekroć by na siebie trafiali zawsze by ze sobą walczyli, a Anne jako wyszkolony zabójca, zawsze zostawiałaby Raff'a w ciężkim stanie i odchodziła w swoją stronę. No i w pewnym sensie mogłaby być zaintrygowana jego małomównością i dość spokojnym usposobieniem. Kpiłaby z jego pozycji jako wylosowanego uważając go za kompletne beztalencie, które nie stwarza jej żadnego zagrożenia, a jedynie dostarcza rozrywki.


Ostatnio zmieniony przez Leanne dnia Nie Maj 20, 2012 8:49 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptyPon Kwi 30, 2012 10:00 am

zdecydowanie pozytywne. raz - ten sam dystrykt. dwa - megan na avie. trzy - kay potrzebuje kobitki u boku. : D
miło by było, gdyby podczas Igrzysk zawiązali jakiś sojusz. a prócz tego może coś na kształt romansu? ; )
może nawet zechciałabyś być "Lady Marion" w drużynie Kaya? ; )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptyWto Maj 01, 2012 6:28 pm

No więc tak. Nie mam nic przeciwko aby zawarli sojusz w czasie Igrzysk. Z pewnością przyda im się to obojgu. A co do relacji romantycznych, też nie mam zastrzeżeń, Jednakże z mojej strony, Leanne na początku mogłaby to uważać za dobry chwyt dla sponsorów co później przyjęłoby inny obrót rzeczy. I nie do końca rozumiem o co chodzi z ów "Lady Marion" więc jeśli możesz mnie oświecić xD
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptyWto Maj 01, 2012 6:38 pm

Cześć, Leanne. ; D
Tak słowem wstępu, chciałam być miła. ^^ Dobra, myślałam, myślałam i nie za wiele wymyśliłam. Jednak Aitha i Leanne mogłyby się nie lubić. Nienawidzić nawet. Czemu? Bo Lea jest ochotnikiem, to raz. Bo Lea jest z dystryktu pierwszego, najbogatszego, takie tam, to dwa. A trzy: Leanne dąży do zwycięstwa za wszelką cenę, tak samo jak Aithinne, czego mój rudzielec nie mógłby znieść, bo wie, że przez swoje "niemówienie" i małą siłę fizyczną Igrzysk raczej nie wygra. Coś w ten deseń.
Mam nadzieję, że dasz radę to jakoś rozwinąć. : )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptyWto Maj 01, 2012 6:57 pm

W każdym calu zgodzę się z Twoją propozycją. Ze względu na słabości Aithy, które Leanne zauważyła w czasie treningów, może uważać ją za robaka, którego należałoby zgnieść. Nie widzi w niej żadnego przeciwnika, a w czasie Igrzysk uwielbia droczyć się z niemową poprzez zastraszanie jej i zadawanie bolesnych ran. Choć nie widzi w niej zagrożenia nie ma najmniejszego zamiaru oddać jej zwycięstwa i najzwyczajniej w świecie pała do niej nieokreśloną nienawiścią.
Powrót do góry Go down
Aithinne

Aithinne


Female Liczba postów : 74
Join date : 16/04/2012

Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptyWto Maj 01, 2012 7:32 pm

No i super. *.*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptySro Maj 02, 2012 7:41 am

jeśli chodzi o Lady Marion to zajrzyj do moich relacji. właściwie nie chodzi o nic konkretnego. po prostu fajne przezwiska dla członków sojuszu, czyli drużyny Robina, ot.
a jeśli chodzi o romantyczne relacje - Kay nie jest typem romantyka i też bez dwóch zdań na początku traktowałby to wyłącznie jako chwyt "reklamowy", o ładnie by ze sobą wyglądali i wzbudzali zaufanie, podziw i takie tam. a później - to już będzie zależało od naszej gry. ; )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptySro Maj 02, 2012 8:53 pm

No więc zgadzam się co do propozycji miłosnych Very Happy A posada ów Lady Marion nie jest taka zła, jednocześnie skłaniałabym się również do kategorii C z Twoich relacji Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? EmptySro Maj 02, 2012 9:49 pm

proszę cię bardzo, nie mam nic przeciwko. : )
wiesz, z Lady Marion nie chodzi o to, żeby była taka jak ta "prawdziwa". chodzi po prostu tylko o "funkcję" jaką pełniła był w "sojuszu". czyli taka prawa ręka Kaya. coś jak "para królewska", jakkolwiek śmiesznie to brzmi. ; P
dopisuję w szukajce Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Friends? Empty
PisanieTemat: Re: Friends?   Friends? Empty

Powrót do góry Go down
 
Friends?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Assassini da Firenze :: postaci :: 
relacje
-
Skocz do: